Berlusconi ‘çamur’ olarak seks suçlamayı reddetti

Posted on 16th Ocak 2011 in haberler

onu atılmış ona göre siyasi kurtulmak rakipler istiyorum “olan” çamur fahişe genç bir ile yaptığı seks iddiaları Berlusconi Silvio Bakanı Başbakan İtalyan olduğunu, skandal eğilimli siyasetçi söyledi.

“Ama herhangi bir sınırlama aştı sonra bu kez,” Berlusconi bir açıklamada. “Çamur kim siyasi bir silah olarak adalet kullananlar üzerinde düşecek.”

“Yargı entrika … bizi durdurma ya da ülke değiştirmek için taahhüdümüz bizi götürüp başarılı olmayacaktır. Bu sefer de onlar başarısız olur,” diye açıklamada, partisinin web sitesinde Cumartesi günü yayınlanmıştır.

Berlusconi olduğu iddia edilen genç ile seks için soruşturma altında olduğunu, fuhuş aktivite durumunda bağlanan Milano savcıları söylüyorlar.

gece kulübünde dansçı Karima El Mahrough olarak tanımlanan ve Yakut rumuzlu genç, Şubat Mayıs kadar gelen, sözde etkinlik sırasında 17 yaşındaydı.

O kadar Cumartesi kaydedilmiş bir mülakat ve yayın Pazar onunla seks yalanladı.

O Berlusconi “diye yapmadığım bir şey suçlanan bir kişi olduğunu söyledi.

2010: Berlusconi oy hayatta

2010: Cannes Film çarparak İtalyan PM

2009: İtalyan PM Berlusconi saldırdı İLGİLİ KONULAR
Silvio Berlusconi
İtalya
“O zaman, yazmak ve gerçek bu yalan ve bar-oda dedikodu olmayan şeyler yazmak isterseniz,” dedi gazeteciler ve savcılar söyledi. “Eğer Berlusconi sevmiyorum, o zaman başka bir şey ile ona saldırır. Kız bu yararlanarak değil ile.”

Ama o bir arkadaş o yardıma ihtiyacı Berlusconi söyledim çünkü o, ilk kez onlar Valentine’s Day 2010 tarihinde bir araya geldi ondan 7.000 € (yaklaşık $ 9,300) aldığını söyledi. O, onun verdiği çeşitli yemekleri de konuk oldu ama aslında onu bilmediğini söyledi.

O 24 idi diğerleri arasında başbakan, verdiği demeçte, “İnsanların bir küçük olduğunu bilmek istemiyordu, çünkü,” diye İtalya’nın Sky TG24 üzerinde görüşme yayın söyledi.

Milan savcısı Berlusconi küçük ve görevi kötüye kullanma ile fuhuş suç için tanınacak olması olduğunu söyledi.

İtalyan basınında çıkan haberlerde Berlusconi 23 Ocak 21 için sorgulanmak üzere davet edilmiştir söylüyorlar, ama o savcının celp cevap vereceğim belli değil.

Premier avukatları soruşturma “saçma ve asılsız” ve Berlusconi’nin özel hayatı bir “müdahale” olarak adlandırılır.

Milan savcılar önde denilen polis sonra Aralık ayında bu davanın soruşturma başladı ve cezaevinden teen serbest bırakılması çağrısında bulundu. O hırsızlık suçundan Mayıs ayında tutuklanmıştı.

Savcı da polis Nicole Minetti, Berlusconi’nin partisi ve bir Lombardiya bölgesel konsey üyesi bir üyesinin ev aramaya gönderdi.

kız hapis terk edebilecek kadar Berlusconi iddia Ruby’nin öğretmen olarak hizmet vermeye Minetti istedi.

Minetti iddia lehine ve çocuk fuhuş yardım için soruşturma altında olduğunu, savcılar söyledi. Teen ve şimdi 18 yaşında bir yetişkin olarak kabul edilir.

Premier hep bu evde herhangi bir fahişe ya da yardımcı fuhuş, ya da sahip çılgın partiler ile herhangi bir ilgisi olduğunu inkar vardır.

İtalya Anayasa Mahkemesi geçen hafta aşağı yargı Berlusconi koruyacak bir yasa önemli parçaları vurdu sonra son soruşturma ortaya çıkar.

Yasa onlar da mahkemeye meşgul gerekçesiyle 18 ay için üst düzey hükümet yetkilileri hakkında cezai takibat durdurmak için tasarlanmıştır.

Ancak İtalya’nın üst mahkeme sanığın mahkemeye ücretsiz eğer yargıçlar değil, politikacılar, belirlemek için olanlar gerektiğini hükmetti.

Berlusconi karşı ayrı çalışmalar bekleyen. O bir durumda yalan işlemek için bir tanık rüşvet ve vergi kaçakçılığı ve başka diğer mali usulsüzlükler suçlanan’s. Her iki çalışmada ancak başladı dokunulmazlık yasa ne zaman askıya alınmıştı.

Berlusconi siyasi amaçlı ücretleri çağırdı.

Ayrıca vergi kaçakçılığı ile ilgili başbakan, karşı üçüncü bir durumda ilk aşamasındadır.

Berlusconi, 1994 yılında başbakan olarak ilk alarak ofis beri en az 17 suçundan denenmiştir, ama çok İtalyan kamuoyu ile popüler olmaya devam etmektedir.

‘Biz ev ve parçalanmış bir hayat var,’ Avustralya resmi diyor

Posted on 16th Ocak 2011 in haberler

Avustralya’nın kuzeydoğu sel Kurtarma bir olacak “savaş oranlarını yeniden yapılandırma görevi sonrası,” Queensland eyalet yetkilisinin bir üst Pazar söyledi.

“Biz ay sürer ve tam onarmak için bazı durumlarda yıllarda büyük altyapı hasarı var,” Queensland Premier Anna Bligh söyledi. “Biz ev ve yaşam bazı durumlarda, paramparça … en travmatik boyutlarında bir olay var. Yüzden neler olduğunu göz ardı edemez.”

sel perişan durumda Polis sel ölenlerin sayısı 18′e tırmanmıştı Pazar günü yaptıkları açıklamada, onlar sular çekilmeye olarak komşularının kapılarını çalmak için sakinleri çağırdı.

Queensland Polis web sitesinde yapılan açıklamaya göre, Müfettiş Gareth Bosley söyledi oyunculuk “Birçok insan onları kontrol etmek için arkadaşlarınıza ve ailenize yok, bu nedenle, onların bir parçası yapmak ve komşuları için dışarı bakmak bütün topluluk kalmış.”

yetkililer yağışların orada evleri tehdit dediği gibi arada, sel uyarıları güneydoğu Avustralya’daki Victoria eyaletinde Pazar yerinde idi.

Polis 14 kişi Toowoomba ve Lockyer Valley bölgelerinde, Queensland birçoğu eksik olduğunu söyledi.

Brisbane sümüklü temizlik başlıyor

Kaptan tekne batma kaydetmeye çalıştığında

Avustralya’nın uluslararası sel kurbanı

Goondiwindi setleri yapacak umuduyla İLGİLİ KONULAR
Brisbane
Queensland
Avustralya
eksik arabalarından süpürüldü veya edildi çökmüş evlerde insanlar vardır.

“Polise verilen Güvenilir ve güvenilir bilgi bu insanların vadi süpürüldü fırtına kabarması yakalanmış olduğunu gösterir, ve polis onların refahı için ciddi korkuları tutun,” İstanbul Polis Teşkilatı bir açıklamada.

kim bir kurtarma itfaiye aracı, yerel bir yolda floodwaters tarafından istila oldu gibi ölüme süpürüldü Llync-Chiann Clarke, 31, ve onun iki çocuğu, yaşları 5 ile 12 idi ve ölenlerin arasında. Iki kişi kaçtı.

Robert John Kelly, 30, bir dere içinde bir ters araçta ölü bulundu, yetkililer söyledi. yükselen su tarafından tuzağa düşürüldü Jean Gurr, 88, ve vücut onu ikamet bulundu.

kardeşi ilk kurtarmak için kurtarma ekipleri yalvarıyor sonra Queensland seller boğuldu su korkuyordu bir genç.

Jordan Rice, 13, ve annesi Donna, 43, su bir duvar gibi sürüp vardı geçen hafta Toowoomba kasabasında çarptı.

Ailesinin genç’s özverili eylemleri memnuniyetle karşıladı.

“Ürdün değil ve yüzmek su dehşete olduğunu,” diye babası John Tyson, Toowoomba Chronicle yerel gazetesine anlattı. “Ama adam onu kurtarmak için gittiğinde, o benim kardeşim ilk kurtarmak ‘dedi.”

Yetkilileri temizleme ay alacağını söyledi.

yağmurun hafta geçen haftanın en yüksek gelgit ‘den fazla 4 metre (13 feet) itti olarak normalde bastırılmış Brisbane Nehri Şiddetli sel dönüştü sonra 20.000′ den fazla ev sular altında idi. Brisbane sakinleri tarafından istila edildi nehir boyunca kanalizasyon tesisleri sonra hastalık riski nedeniyle floodwaters girmemeyi istendi.

Ölü Brezilya’da yaklaşık 600 su baskını yükselir

Posted on 16th Ocak 2011 in haberler

de Janeiro devlet Rio’nun Brezilya’da şiddetli yağışlar tarafından ölü gelen sel nedeniyle rapor ajansı Brezilya’nın resmi haber gül için 591 kişi, Cumartesi.

ölümlerin çoğu Agencia Brasil göre, Nova Friburgo ve Teresopolis, Rio dağlık bir bölgede kuzeydoğusunda yer alan ve şehirlerde bildirildi.

ölü korkulan ve Kurtarma ekipleri bazı sert vurdu alanları ve daha birçok kişiye ulaşmak mümkün olmamıştır, ajans Cuma söyledi.

Yağmur alanlarda zaten suya ya da çamur ile slathered birkaç gün sürmesi bekleniyor.

ailelerin hala binlerce dağ yamaçlarında veya nehir ve yıkanıp olma yüz aşırı risk yaşamaktadır. Bir ikamet gökten düşen bir tsunami gibi felaket nitelendirdi.

Kaos bazı sakinleri maskeleri donned ve temiz sokakları yardım ya da ilk yardım teslim Teresopolis, ve özellikle sert vurdu şehirde hüküm sürdü. Başkaları sevdikleriniz eksik umutsuzca ararken, şehir taranmış. Okullar ve polis istasyonları insanların aile ve arkadaşlar tanımlamak için bekledi morgları, taşan dönüştü.

Belediye işçisi Reginald de Oliveira o seller eksik, amcasının vücut bulabildiğim görmeye geldi. O bir su duvarı onu alıp götürdü zaman ailesini kurtarmak için çalışıyordu.

Çok erken Brezilya kabahatli

İLGİLİ KONULAR
  • Brezilya
  • Sel
  • Doğal Afetler

Kızılhaç gönüllüsü Maria Helena de Jesus ilk yardım ile yardımcı oldu.

“Neredeyse taşın bir kalbi olmak zorunda,” dedi. “Çok zor oldu.”

Teresopolis Belediye Başkanı Jorge Mario Sedlacek onun şehrin doğal afet bölgesi ilan etti.

267 Nova Friburgo kasabasında öldürüldü ise en az 257 kişi Teresopolis öldü, Agencia Brasil bildirdi.

Başkan Dilma Rousseff Perşembe sel etkilenen alanlar üzerinde uçtu ve vıcık vıcık indi, çöp-Friburgo içinde futbol sahası saçılmış, ajans söyledi. Seller başkan olarak ilk test vardır.

O yedi itfaiye dört çamur altında gömüldüğü daha kurtarmaya çalışırken bir mahallede ikamet eden konuşmak için onu yağmur çizmeleri çamur ile yürüdüler. Üç kişi hayatta çıkardı edildi.

harap alanlarda yardım etmek “Biz, sert tedbirler almaya gidiyoruz”, yılın ilk göreve Rousseff dedi.

Brezilyalı yetkililer afet planlaması ve daha yağışlı mevsimde hain olmak için bilinen bölgelerde evler inşa etmek için izin veren bir eksikliği için eleştirilmektedir.

Güçlü bir tepki göstermek için giderek artan bir baskı altındadır. Brezilya 2014 ve 2016 Olimpiyatları’nda Dünya Kupası ev sahipliği planlanıyor.

Daha fazla yağmur beklentisi ile, Brezilyalı yetkililer Rio de Janeiro eyaletinde özellikle tehlikeli bölgelerde yaşayan en az 5.000 aileler için tahliye emri var, Agencia Brasil dedi. dağlık bir bölgeden başka bir 3000 aile evsiz ve korunaklı okullar ve spor salonları vardı, haber ajansı dedi.

“En önemli şey şu anda evsiz nüfus yardımcı olmak ve en kritik noktalarına ulaşmak ise,” Rodrigo Neves, Sosyal Yardımlaşma ve İnsan Hakları devlet sekreteri söyledi.

Devlet sağlık yetkilileri daha kan sadece 36 adet sel kurbanlarının tedavisinde kaldı Serrana bölgede gönderilecek kan bağışı için yalvardı.

Yağmur orada 24 kişi öldü, hem de Sao Paulo komşu etkiledi, yetkililer söyledi.

- mirc islami sohbet dini sohbet Muhabbet sohbet et sohbet odalari mirc sohbet chat kaliteli sohbet Chat yap mynet